AurorA - Ronark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AurorA - Ronark

AurorA...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket

DC OLUYORUM YARDIM:(

YazarMesaj
KHouija

DC OLUYORUM YARDIM:( Empty
MesajKonu: DC OLUYORUM YARDIM:(   DC OLUYORUM YARDIM:( EmptyPaz 04 Mayıs 2008, 23:37

Diez de oyunuyorum 2 hafta once 10-15 dk de bir aralıksız dc yemeğe başladım ve hala bir çözüm bulabilmiş deilim

Denediklerim

-10 farklı cd den 100 kere format atmam bütün windows işletim sistemlerini denedim win95/win2000/winxp/vista/xp pro /xp home/vista ultimate/xp vista ultimate final

-biosdan format attım.

-Bilgisayar teknik servisine götürdüm onlara da format attırdım yine olmadı.

-optionlardan en düşük seviyeye getirdim yine olmadı!

-her formatta oyunu silip tekrar yukledim yine ayni

-ramleri değiştirdim çıkartıp tekrar taktım 2 tanesini çıkardım biri kaldı 2tanesini taktım 1 ini çıkardım yine ayni

-her defasında yine 100e yakın ip-dns-proxy denedim yine ayni

-ağ bağlantı ethernet üzerinden denedim daha sonra wireless ile denedim yine ayni her formatta

-servis pacth 2 siz denedim yine ayni

-güvenlik duvarını kaldırdım yine ayni

-özel durumlara güvenlik duvarında knight launcer knight.exe option.exe leri izin verdim yine ayni

-başka bir serverda denedim şansımı yine ayni!

-modeme rest binlerce defa attım yine ayni

-karekterimin şifresini değiştirdim 20-30 defa yine ayni

-msconfig den bütün programları kapatıp (windows dosyaları haric ) yine ayni

-hard diski 2 ye boldum C de kurdum sistemi olmadı D bölümünde kurdum yine ayni

-upgrade patchlerini son patchden geri defalarca aldım upgrade son patch yine oldu sonuc yine ayni

-evdeki diğer pc den giriyorum boyle bir sorun yok ttnetle alakası yok veya benim modem,bağlantı kabloları ile
KISACASI BENİM DENEMEDİĞİM BİR ŞEY KALMADI EN SONUNDA FORUMDA BİR DE YORUMA AÇAYIM DEDİM BENİM DENEMEDİĞİM VE SİZİN DENEMEMİ TAVSİYE EDECEĞİNİZ NE OLABİLİR DİYE.BU BENİM İÇİN KISIR BİR DÖNGU OLDU ARTIK OYUNU BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYORUM YENİ BİR BİLGİSAYAR ALMAYI DÜŞÜNMÜYORUM BU SIKLIKLA DC OLAYI BASIMA BİR KAC DEFA DAHA GELMİSTİ BİLGİSAYARCIYA FORMAT ATTIRMISTIM DUZELMİSTİ AMA BU SEFER ONUN ATTIĞI FORMATTA İŞE YARAMADI.
YUKARIDAKİ YAZILAR ALINTIDIR!! AYNI SORUN BENDEDE VAR VE BİRÇOĞUNU BENDE DENEDİM:( AMA ÇÖZÜM OLMADI. BAŞKA KESİN Bİ ÇÖZÜM YOLU BİLEN VARSA YARDIM LÜTFEN.[b]

DC OLUYORUM YARDIM:(
1 sayfadaki 1 sayfası