AurorA - Ronark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AurorA - Ronark

AurorA...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket

fıkRAaaaaaa

YazarMesaj
lllShoPaRlll

lllShoPaRlll

fıkRAaaaaaa Empty
MesajKonu: fıkRAaaaaaa   fıkRAaaaaaa EmptyÇarş. 13 Ağus. 2008, 23:55

Günün birinde şair bir padişaha ilham perisi gelir ve başlar yazmaya: "Çıktım ağaca yedim hamını mamını,....?" - "Çıktım ağaca yedim hamınımamını,....?" gerisi bir türlü gelmez. Padişah geceleri uyku uyuyamazolur şiirini tamamlayamamıştır bir türlü. En sonunda ülkesinin bütünşairlerini sarayında toplatır ama yine nafile onlar da bu mısranın devamınıgetiremez. Sıra en sonunda Nam-ı Kemal´e gelir ve padişah başlar: -"Hadi Nam-ı Kemal getir şunun devamını da ne istersen vereyim sana!" "Buyrun Padışahım..." - "Çıktım ağaca yedim hamını mamını..." Nam-ıKemal hemen devam eder: - "Düşersen aşağı görürsün ananın *mını..."

Nam-ı Kemal, Japon, Alman ve İngiliz en çok kimin karpuz taşıyacağıüzerine iddiaya girerler. Jopon der ki: - "Ben iki tane taşırım.. Koltuklarımın altına birer tane alarak." İngiliz der: - "Ben de 4 tanetaşırım.. İki tane koltuk altlarıma, iki de omuzlarımın üstüne alırım."Alman da der ki: - "Ben de beş tane taşırım.." Herkes şaşırır "nasıltaşırsın?" - "İki tane koltuk altına alırım, iki tane omuzlarımın üstüne, birtane de önüme takarım" demiş. Sıra Nam-ı Kemal'e gelmiş, o da "9 tanetaşırım" demiş.. "Nasıl?" demişler.. - "İki tane koltuk altına, iki taneomuzlarıma alırım.. Almanı da önüme takarım."

Bir gün Nam-ı Kemal bir papağan alır ve eve getirir. N.Kemal uçkuruna düşkün ve hergün eve farklı hatunlar getiren bir hayat sürmektedir. Tabi bir hatunla ilişkiye gireceği vakit papağan bunları izlemeye başlar, bundan da N.Kemal rahatsız olur ve papağanı aldığı yere gider ve durumu anlatır satan kişi papağanın kulağına eğilip ona senin g*tünü s*kerim dersen gözlerini kapatır der. Bunun üzerine N.Kemal eve sarışın bomba gibi bir hatun götürür yine ilişkiye girecekleri zaman papağan bunları izlemeye başlar. N.Kemel kalkar ve papağana senin g*tünü s*kerim der. Tabi papağan hemen gözlerini kapatır. Bunun üzerine kadına derki: sen bacaklarını ayır ben burdan masaya oradan sehpaya oradan kanepe ve oradanda senin üstüne atlıyacağım. O sıra papağan yine gözlerini açar. N.Kemal papağanın gözlerini kapaması için tekrar küfür eder. Papağan o zaman derki anamıda s*ksen bu pozisyonu kaçırmam.
Bizim Nam-ı Kemal doktor olmus bir zaman, ve kasaba kasaba dolasip derdi olana care bulurmus. Ama bizim N.K. cok capkinmis ve gozune kestirdigi hatunu hic affetmez, şu veya bu şekilde muhakkak elinden geçirirmiş. Bir gün N.K. bir kasabaya gider. Orada çok güzel bir hanım görür ve bu hanımı becermeyi kafasına koyar. Bir iki karşılaşmadan sonra anlar ki karının da bunda gözü var. Ama küçük bir sorun var o da karının hayvan gibi bir kocası var. (kasabanin agalarindan). N.K. kadına der ki sen al kocanı denize git, ondan sonra kocana de ki a..`a yangeç kaçtı beni doktora götür, o da seni bana getirsin da ben seni hallederim. Kadın da tamam der. Kadın kocasıyla denize gider ve denizde yüzerken ansızın kocasının yanına koşarak gelir ve şöyle der: "Kocacığım a..`ma yengeç kaçtı çok acıyor beni doktora götür" Adam da hemen karıyı alır ve N.K.`in kliniğine gelirler. N.K. sorar: Hayırdır n`oldu? Adam da der ki: "Bizim hanımın kutusuna yengeç kaçtı bir bakıverin Dr. Bey". N.K. söyle der: "E vallahi dostum bunun bir tek yolu vardır o da; sen karının kutusuna seninkini sokacan, yengeç ısırınca çekecen yengeçi çıksın dışarı." Adam der ki" Yooooo Dr. Bey , doktor sizsiniz siz yapacaksınız" N.K. : "Ama nasıl ben sizin karınızın şeyine kendi şeyimi sokmam olmaz" Neysa biraz münakaşadan sonra N.K. bayılarak bu görevi kabul eder ve başlar kadının üstünde gidip-gelmeye. Bu arada koca sorar "n`oldu n`oldu?" N.K. der ki " daha daha". Biraz sonra bizim N.K. şöyle derin bir " Oooooohhhhhhhh " çeker. Koca hemen sorar n`oldu ısırdı mı? der. N.K. da bunun uzerine " Hayır , yengec boğuldu!!!" der.

N.Kemal bir adaya düşmüştür. Fakat ada o kadar tenhadır ki kimsecikler yoktur. Yalniz ada büyük bir adadır. N.Kemal'de abazalıktan kuduruyordur. Bu adada *ik*cek birini aramaktadır, aradan yıllar geçer ve nitekim adanın sonuna yaklaşırken birini görür. Kör bir yerli adam. Ne yapıp ta onunla muhabbet kurayım diye düşünürken, derken çareyi kör takliti yapmakta bulur ve kör adama yaklaşır şöyle bir omuz atar ve kim var orda diyip kör olduğuna inandırır ve muhabbete başlarlar. Muhabbet iyice koyulaşmıştır. Nam-ı Kemal der ki "benim iki tane kör arkadaşım vardı der. Onlar *ikistiler ve onlarin gozleri açıldı" der. Kör hemen atılır hadi ya! hemen biz de yapalım der. N.Kemal tamam önce sen sok der. Tam sokacakken kör N.Kemal dur görüyorum der. Kör hadi çabuk başla der. Nam-ı Kemal'de başlar aradan saatler geçer N.Kemal devam ediyor. Kör yaaa neden olmuyor nasıl olucak bu iş der. N.Kemal: Sen doğuştan körsün senin ananı *ikmek lazım der.

N.Kemal'in 11ci oglu askerdedir ve 12ci oglunuda askere cagirmaya padisahin adamlari gelir, Nam-i Kemal sinirlenerek adamlara bagirir; soyleyin padisahiniza benim seyime guvenip saga sola zirt pirt savas acmasin...

Bir gün Nam-ı Kemal'in oğlu şeyinle oynuyormuş. Bunu gören Nam-ı Kemal; - Oğlum şeyinle oynama taş olursun taş! Oğlu da; - Sertleşmeye başladım bile...
Diyarın birinde padişah eğlence olsun diye bir yarışma açmış. Buna göre kim padişahın atını güldürmeyi becerirse 1 çuval altın alacak... Her tarafa haberler salınmış, duyurular yapılmış. Yarışma zamanı gelince herkes deniyor ama kimse atı güldürmeyi beceremiyor tabi, bazısı yarım saat bazısı 2 saat uğraşıyor ama sonuc yok. Bizim Nam-ı Kemal'de yarışmaya katılmış. Sıra buna gelince, atın bulundugu odaya almışlar, 1 dakika sonra Nam-ı Kemal odadan çıkmış ve atı güldürdüğünü altınlarını almak istediğini söylemiş. Padişah ve görevliler şaşkınlık içinde tabi bir bakmışlar hakkaten at gülmek ne demek kahkahalar atıyor yerlere yatmış tepiniyor. Sonuçta altınları vermişler Nam-ı Kemal'e... Aradan günler geçmiş ama at hala gülüyor, bir türlü susturamamışlar. Son çare olarak Nam-ı Kemal'i bulup, nasıl güldürdüyse susturmasını istemişler. Nam-ı Kemal bir çuval daha altın verirlerse bunu yapacağını söylemiş. Kabul edilmiş isteği tabi ki. Neyse bizimkini atın olduğu odaya almışlar tekrar, yine girişi ile çıkışı bir anda olmuş. Bir bakmışlar at bu sefer ağlıyor, hem de hüngür hüngür. Tam altınlar verilirken, padişah : - Sana bu altınları veririm ama bir şartla, bu atı nasıl güldürdüğünü ve şimdide nasıl ağlattığını söyleyeceksin Nam-ı Kemal başlamış anlatmaya : - Valla hünkarım, ilk geldiğimde atın kulağına yaklaşıp 'benimki seninkinden büyüktür' dedim, gülmeye başladı.. - Ya şimdi ya şimdi nasıl ağlattın diye atılmış padişah merakla.. Nam-ı Kemal padişahın yanına yaklaşmış : - Şimdi de çıkarıp gösterdim

Alkoliğin biri gece rüyasında ak sakallı bir dede görür. O dede : -Dile benden ne dilersen, der. Adam da : -Git işine, der. Ak sakallı dede tekrarlar : -Dile benden ne dilersen. Adam yine tınlamaz. Ak sakallı dede : -Bak son kez soruyorum dile benden ne dilersen, der. Adam : -İşediğim zaman viski akmasını istiyorum, der. Ertesi gün adam tuvalete girdiğinde viski olarak işediğini görür. Akşam eve gidince karısına 2 bardak getirmesini ve bu akşam viski içeceklerini söyler. Velhasıl içerler. Ertesi gün yine aynı şekilde viskilerini içerler. 3.gün adam karısına 1 bardak getirmesini ve viski içeceğini söyler. Karısı: -Neden 1 bardak istedin, der. Adam : -Bu akşam sen şişeden takılacaksın, der.

bir gün cin ali ve annesi geziyormuş.cin ali çiftleşen iki tane köpek görmüş ve annesine sormuş:"anne bunlar ne yapıyo?"anneside çaktırmamak için"şakalaşıyolar"demiş.cin ali de"şaka maka iyi sikişiyolar"demiş

zaaaaaaaaaaa xD ImShoPaRRRRRR...

fıkRAaaaaaa
1 sayfadaki 1 sayfası